Loading
site açıklama1

Selçuk Yaşar Tesislerimizin Arazisi Hakkında

Kulübümüz tarafından daha önce başvuruları gerçekleştirilen, takip edilen ve bununla birlikte ihale ilanı yapılan, Selçuk Yaşar Tesislerimizin de üzerinde bulunduğu arazinin söz konusu ihalesi, yaptığımız girişimler sonucunda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına bağlı İzmir İl Müdürlüğü tarafından iptal edilmiştir.

Camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunulur.

Karşıyaka Spor Kulübü

“Selçuk Yaşar Tesisleri Bizim Evimiz”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız İlker Ergüllü; “30 yılı aşkın süredir Kulübümüzün birçok branşının aktif olarak gerçekleştirilmesini sağlayan ve on binlerce gencimize spor yapma imkanı tanıyan Selçuk Yaşar Tesislerimiz hakkında doğru kararın verilmesi hepimizi çok mutlu etti. Burası; neredeyse her Karşıyakalının güzel anılarının bulunduğu, yaşayan, büyüyen ve bir parçamız hâline gelen evimiz oldu ve olmaya devam edecek.

Tesislerimiz ile ilgili sorunun hemen çözülmesi adına sürecin en başından beri yanımızda olan ve koordinasyonu sağlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hamza Dağ’a ve başvurularımıza ivedilikle yanıt vererek aksiyon alan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile İzmir Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz.” dedi.

paylaş