Loading
site açıklama1

Basında Çıkan Haberler Hakkında Açıklama

Son günlerde gerek yerel basında, gerekse ulusal basında Kulübümüzün de adının kullanıldığı haberler görülmektedir. İşbu haberlerde ismi geçen eski yönetim kurulu üyemiz Hatice Özalp'in işlediği iddia olunan ve suç teşkil eden eylemlerden dolayı Kulübümüz de töhmet altında bırakılmak istenmektedir.

Öncelikle belirtelim ki; haberlere konu eski yönetim kurulu üyemiz Hatice Özalp'in, ilk yönetim kurulu toplantısından sonra yapmış olduğumuz 3 (üç) yönetim kurulu toplantısına, herhangi bir mazeret beyan etmeksizin katılmamış olması sebebiyle; tüzüğümüzün 24. maddesinin 5. fıkrası gereği yönetim kurulu üyeliği, son yönetim kurulu toplantısında düşürülmüştür.

Bu çerçevede Hatice Özalp, hali hazırda yönetim kurulu üyemiz değildir. Kaldı ki; yönetim kurulumuzda görev yapan herkesin kendi mesleki faaliyetleri ve iş hayatları bulunmakta olup, mesleki yaşantılarında yapmış oldukları eylemler kendilerini bağlamaktadır.

Tüm bunların ışığında, yaşananların Kulübümüze zarar vermemesi adına hukuki süreç tarafımızdan da itina ile takip edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Karşıyaka Spor Kulübü

paylaş