Altınyağ ile Sponsorluk Anlaşması

Altınyağ ile Sponsorluk Anlaşması

Altınyağ ile Sponsorluk Anlaşması

Bu sezon gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çeken Kadın Voleybol Takımımıza bir destek de Altınyağ Kombinaları’ndan geldi.

İzmir’in en eski sanayi kuruluşlarından biri olarak 1962 yılından bu yana bitkisel yağ üretimi yapan Altınyağ, 2017-2018 sezonunda A Takımımıza forma reklamı verirken, ‘’Bir Parke de Sen Koy’’ kampanyamıza da destek olacak.

Sponsorluk anlaşmasının imzalanmasının ardından Voleybol Şube Başkanımız Serkan Ergüven’in konu hakkındaki açıklaması şu şekilde;

"Mehmed Nureddin Çevik önderliğinde Altınyağ’a takımımıza ve salon projemize destek vermelerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Aldığımız destekler yürüdüğümüz yolda bizi kamçılıyor. Yaptığımız salon voleybol şubemizin geleceğini kurtaracak; yeni nesiller yetişecek ve yeni jenerasyonlarla şampiyonluklar gelecektir. Bu nedenle camiamız büyüklerini, belediyemizi, Karşıyaka’daki dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını da voleybolumuzun geleceğini kurtaracak olan "Bir Parke de Sen Koy" kampanyamıza destek olmaya çağırıyorum."

Haber Fotoğrafları

KSK.ORG.TR Tüm Hakları Saklıdır, Copyright 2015. Tasarım ve Programlama : Ünlem Bilişim.